FAQ

Chciałabym/bym zapisać się na coaching z certyfikowanym coachem, jednak nie wiem, czy będzie mi odpowiadać taka forma zajęć.

Pierwsze spotkanie coachingowe jest bezpłatne (1h)-Zapraszamy do kontaktu w celu wyznaczenia terminu spotkania. 

Co to jest certyfikat Investing in People?

Investing in People jest prestiżowym międzynarodowym programem certyfikującym dedykowanym dla pracodawców wspierających swoich pracowników w zakresie ich rozwoju zawodowego, doskonalenia kompetencji osobistych, szkoleń, budowania ścieżki kariery oraz integracji wokół przyjętej kultury organizacyjnej

Jaki jest cel programu Investing in People?

Celem programu jest wyróżnienie i promocja przedsiębiorstw, które dbając o rozwój umiejętności i kompetencji zawodowych swojej kadry, stanowią wzór do naśladowania pod względem zarządzania wiedzą i inwestowania w kapitał ludzki, zgodnie z ideą gospodarki opartej na wiedzy.

Do kogo jest skierowany program Investing in People?

Program powstał z myślą o promocji firm, które w dłużej perspektywie czasowej realizują świadomą i przemyślaną strategię funkcji personalnej. Nagradzani są pracodawcy, którzy bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników dbają o ciągły rozwój swojej kadry poprzez szkolenia i budowanie ich ścieżki kariery.

Jak zdobyć certyfikat Investing in People?

Tytułem Investing in People Certified wyróżniane będą firmy, które w danym roku kalendarzowym spełnią min. 3 kryteria jakościowe oraz min. 1 kryterium ilościowe.

Z ilu etapów składa się proces certyfikacji Investing in People?

Proces certyfikacji składa się z 3 etapów:

1.       Wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami oraz przesłanie skanów na adres investing@prolearning.pl i następnie oryginałów na adres Organizatora (Centrum Innowacji ProLearning, Fabryczna Office Park, ul. Wagonowa 2, 53-609 Wrocław).

2.       Weryfikacja i audyt przedstawionych dokumentów przez CI ProLearning w oparciu o określone kryteria jakościowe i ilościowe (w ciągu jednego miesiąca, proces weryfikacyjny jest bezpłatny).

3.       Decyzja Kapituły o przyznaniu certyfikatu.

Czy udział w programie Investing in People jest płatny?

Kandydujące firmy nie ponoszą  żadnych kosztów związanych z certyfikacją. Jest to wyróżnienie nadawane bezpłatne.

Kroki certyfikacyjne: złożenie formularza zgłoszeniowego, weryfikacja i audyt czy dana firma jest uprawiona do otrzymania Certyfikatu oraz nadanie Certyfikatu prowadzone są w ramach działalności rozwojowej CI ProLearning i firmy ubiegającej się o certyfikację.

Gdzie znajdę więcej informacji o programie Investing in People?

Informacje o programie dostępne są na stronie http://prolearning.pl/investing/

W jaki sposób ProLearning dobiera szkolenie do potrzeb moich, mojego działu, działu dla którego szkolenie jest dedykowane w mojej Firmie?

Każdorazowo ProLearning przeprowadza audyt potrzeb, pomagający w określeniu celu szkolenia, zapoznania się z problemami które w organizacji/dziale występują. Pozwala to na przygotowanie efektywnego szkolenia dedykowanego do potrzeb Państwa firmy.

W jakich godzinach standardowo są prowadzone szkolenia w CI ProLearning?

Standardowe godziny szkoleń w Centrum Innowacji ProLearning to: 09:00-16:30. Istnieje również możliwość zaplanowania szkoleń w godzinach wygodniejszych dla Państwa np. 08:00-15:00 (grupy zamknięte)-w celu ustalenia godzin przed szkoleniem, prosimy o kontakt z pracownikiem ProLearning.

Zależy mi na zmianie godzin trwania szkolenia, czy jest taka możliwość?

Oczywiście, podchodzimy elastycznie do czasu realizacji szkoleń, jednakże z uwzględnieniem możliwości przerobowych kursantów. Dzień szkoleniowy możemy wydłużyć do 10h dziennie aby skrócić czas realizacji szkolenia  (w dniach).

Chciał(a)bym zrealizować szkolenie, jednak w dni robocze mam zbyt dużo obowiązków, aby zrezygnować z pracy na rzecz szkolenia-jakie macie Państwo alternatywy czasowe dla mnie?

Organizujemy również szkolenia w weekendy lub popołudniami. Wszystko zależy od preferencji naszego Klienta oraz dostępności trenera.

Interesuje mnie szkolenie wyjazdowe, jaka jest oferta ProLearning w tym zakresie?

Zapraszamy do składania zapytań do naszego działu handlowego, podzielą się aktualną ofertą szkoleń w zależności od pory roku oraz warunków pogodowych. W naszej ofercie mamy szkolenia wyjazdowe w góry, nad morze oraz w interesujące, mało znane miejsca. Na życzenie Klienta –organizujemy szkolenia w wybranych miejscach.

W pracy mam problem z kilkoma zadaniami. Czy będę mógł/mogła zabrać listę zadań na szkolenie w celu nauki rozwiązań (w określonej tematyce)?

Oczywiście, wręcz wskazane jest aby przygotować listę „trudnych” sytuacji/zadań. Zespół ProLearning pomoże określić, czy zakres tematyczny będzie obejmować szkolenie, którym jesteśmy zainteresowani. Jeśli nasz zakres tematyczny znacznie będzie wykraczać poza ramy szkolenia, zespół ProLearning zaproponuje atrakcyjne konsultacje lub coaching z trenerem. Czasem okazuje się, że taka forma będzie korzystniejsza dla uczestnika, niż samo szkolenie.

Zamówiłam/em w ProLearning szkolenie. Mój dział właśnie dostał nowy projekt i nie możemy uczestniczyć w wyznaczonym terminie w szkoleniu, czy możemy przenieść termin szkolenia?

Jeśli jest to szkolenie zamknięte to oczywiście. W każdym przypadku chęci zmiany terminu, prosimy o kontakt z ProLearning. Warunki przeniesienia szkolenia określa Regulamin szkoleń ProLearning.

W przypadku szkoleń otwartych postaramy się wspólnie wypracować alternatywę.

Jakie korzyści będę mieć zamawiając w ProLearning cykl szkoleń?

Oferujemy rabaty lub gadżety (tablety, kindle itp.)  dla osób zainteresowanych pakietową realizacją szkoleń. W celu uzyskania szczegółów skontaktuj się z naszym działem handlowym.

W jakim języku są prowadzone szkolenia?

ProLearning oferuje dla swoich Klientów szkolenia w języku polskim oraz angielskim. Na specjalne życzenie możemy pozyskać specjalistów prowadzących szkolenia również w innych językach świata.

Według jakich standardów pracuje CI ProLearning?

Centrum Innowacji ProLearning spełnia standardy autoryzowanego ośrodka Microsoft, Prometric, Certiport, PEARSON VUE oraz wpasowuje się w wymagania i standardy korporacyjne swoich Klientów. Dzięki temu, jako firma z doświadczeniem jesteśmy cenionym dostawcą szkoleń oraz egzaminów przez największe polskie jak i zagraniczne firmy.

Customer reviews

"„Particiaption of our employees in te course „Complaints and conflict situations handling” contributed to the growth of our products sells and the knowledge gained and applied by our…"

Complaints and conflict situations handling

więcej

"„An employee of Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu participated in MS6425 nad MS6419 courses. We have a basis to recommend Centrum Innowacji ProLearning as a…"

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

więcej

"”PRKIK recommends Centrum Innowacji ProLearning as a professional business partner. The training centre organized IT courses in which our employees participated. The course MS 6425-…"

Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.

więcej

Please fill in the form below in order to sign up for chosen exams.

Code * Name * Date * Time Option
+

Your information

- See terms and conditions
×